Başkan

Başkanın Mesajı

Değerli Bayraklılılar;

 

İzmir’in kalbi Bayraklı’da 4,5 yılımız sevgiyle, huzurla ve halka hizmet etme aşkıyla geçti. Bayraklımızı umut dolu yarınlara taşıyabilmek için omuz omuza, dayanışma ve kardeşlik duyguları içinde çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

Tarihiyle, doğal güzellikleriyle, sosyal yapısı ve kentsel gelişim hacmiyle İzmir’in en özgün ilçelerinden biri olan Bayraklı’da, yerel seçimlerden bu yana geçen süreçte hem kent kimliğini oluşturmak hem de belediyenin kurumsal yapısını güçlendirmek için elimizi taşın altına koyduk. Temel görevlerin yanı sıra, kente vizyon katacak projeleri de hayata geçirmenin mutluluğu içindeyiz.

 

Temizlik ve park- bahçe faaliyetlerinden asfaltlama çalışmalarına, sosyal desteklerden kültür sanat etkinliklerine kadar halkımızın faydasına olacak her şeyi teker teker hayata geçiriyoruz. Mali disiplini kurulmuş, iş barışı sağlanmış bir belediye yapısıyla yarınlara daha güvenli bakıyoruz.

 

Bayraklı Sanat ve Müzik Akademimizle, 100. Yıl Matematik ve Zeka Oyunları Parkımızla, İzmir’in en büyük Kent Meydanı projemizle, kentsel dönüşüm planlamalarımızla, Çocuk ve Gençlik Meclislerimizle, anaokullarımızla, kitap kafelerimizle, taziye evlerimizle, hobi ve meslek kurslarımızla, sporda elde ettiğimiz başarılarla, yeni paklarımızla Bayraklı için en güzel hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda, onun kurduğu Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına doğru yürürken, dolu dolu çalışmaya, kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edeceğiz.  

Hep güzel günlerde buluşmak dileğiyle…